Obavijest o upisu novih pacijenata – Rijeka, Ive Marinkovića 11

Poštovani/e pacijenti/ce,

obaviještavamo vas da je tim vaše izabrane liječnice Sunčice Grahovac, dr. med. (Rijeka, Ive Marinkovića 11) prestao s radom dana 15.07.2018. godine. Zdravstvenu zaštitu možete ostvariti na istoj adresi kod timova opće / obiteljske medicine Doma zdravlja PGŽ koji primaju nove pacijente:

• doc. dr. sc. Zdenka Baričev-Novaković, dr. med., spec. obiteljske medicine

RV: ujutro: neparni datumi / popodne: parni datumi / subota: II u mjesecu

T: 651-607 ili 651-609

• Natali Dropulić Bakarčić, dr. med., spec. obiteljske medicine

RV: ujutro: neparni datumi / popodne: parni datumi / subota: II u mjesecu

T: 321-456

Zdravstvenu zaštitu možete ostvariti i kod svih drugih liječnika opće / obiteljske medicine koji imaju ugovor s Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje (HZZO) na navedenoj adresi, odnosno možete koristiti pravo izbora liječnika opće / obiteljske medicine.

Molimo da čim prije izvršite izbor liječnika opće / obiteljske medicine kako bi osigurali kontinuitet zdravstvene zaštite, obrazac za izbor liječnika možete preuzeti u izabranoj ordinaciji.