Obavijest o prestanku rada tima Sunčice Grahovac, dr. med.

Poštovani/e pacijenti/ce,

obaviještavamo vas da tim vaše izabrane liječnice Sunčice Grahovac, dr. med. (Rijeka, Ive Marinkovića 11) prestaje s radom dana 15.07.2018. godine.

Zdravstvenu zaštitu od 16.07.2018. godine možete ostvariti na istoj adresi kod liječnika opće/obiteljske medicine Doma zdravlja PGŽ:

• dr. sc. Zdenka Baričev-Novaković, dr. med., spec. obiteljske medicine
  • Natali Dropulić Bakarčić, dr. med., spec. obiteljske medicine
  • Ida Maroević, dr. med.
  • Gordana Mičetić Balog, dr. med.

Kontakte i radno vrijeme provjerite ovdje.

Zdravstvenu zaštitu možete ostvariti i kod svih drugih liječnika opće / obiteljske medicine koji imaju ugovor s Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje (HZZO) na navedenoj adresi, odnosno možete koristiti pravo izbora liječnika opće / obiteljske medicine.

Molimo da čim prije izvršite izbor liječnika opće / obiteljske medicine kako bi osigurali kontinuitet zdravstvene zaštite, obrazac za izbor liječnika možete preuzeti ovdje.