Obavijest o prestanku rada tima Vanje Boškić, dr. med.

Poštovani/e pacijenti/ce,

obaviještavamo vas da tim vaše izabrane liječnice Vanje Boškić, dr. med. (Rijeka, Laginjina 22) prestaje s radom dana 31.07.2018. godine.

Zdravstvenu zaštitu od 01.08.2018. godine možete ostvariti na istoj adresi kod liječnika opće/obiteljske medicine Doma zdravlja PGŽ:

• Anđelka Samardžija, dr. med.

Kontakte i radno vrijeme provjerite ovdje.

Zdravstvenu zaštitu možete ostvariti i kod svih drugih liječnika opće / obiteljske medicine koji imaju ugovor s Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje (HZZO) na navedenoj adresi, odnosno možete koristiti pravo izbora liječnika opće / obiteljske medicine.

Molimo da čim prije izvršite izbor liječnika opće / obiteljske medicine kako bi osigurali kontinuitet zdravstvene zaštite, obrazac za izbor liječnika možete preuzeti ovdje.