Novi digitalni RTG uređaj u Krku

Primorsko-goranska županija i Dom zdravlja PGŽ u okviru projekta „Unapređenje primarne zdravstvene zaštite na otocima Primorsko-goranske županije” nabavili su novi digitalni RTG uređaj s ciljem poboljšanja kvalitete i dostupnosti zdravstvene zaštite na otocima. Dom zdravlja PGŽ krenuo je u adaptaciju prostorije u kojoj se nalazio dosadašnji RTG uređaj na adresi Vinogradska 2b u Krku te se iz tog razloga do kraja trajanja radova, odnosno do kraja kolovoza ove godine, neće moći pružiti usluge RTG dijagnostike. Narudžbe za usluge RTG dijagnostike zaprimaju se putem navedenih kontakata na adresama:

Park Nikole Hosta 4 (Rijeka)- 051 327-122 / 051 327-123

• Denis Zvonarić, dr. med., specijalist radiologije
  • Emina Grgurević Dujmić, dr. med., specijalistica radiologije

Kotorska 13a (Crikvenica)- 051 241-998

• Veljko Markušić, dr. med., specijalist radiologije

Navedeno se ne odnosi na usluge ultrazvučne dijagnostike koja i dalje provodi mr. sc. Sonja Bjelanović, dr. med. ,spec. radiologije na istoj adresi u Krku.