Djelatnici Doma zdravlja PGŽ posjetili Petrinju

Djelatnici Doma zdravlja Primorsko-goranske županije (pomoćnica ravnatelja za sestrinstvo Rozmari Tusić, voditeljica djelatnosti sestrinstva primarne zdravstvene zaštite Larisa Miletić i vozač Sanitetskog prijevoza Davor Božić) posjetili su danas grad Petrinju i tom se prilikom susreli s predstavnicima Doma zdravlja Petrinja. U razornom potresu krajem prosinca 2020.g. u gradu Petrinji te području Banovine stradali su mnogobrojni objekti, uključujući i one u kojima se nalaze ordinacije Doma zdravlja Petrinja. Zdravstveni djelatnici su nakon tog nesretnog događaja raspoređeni po terenu i u kontejnerima kako bi redovito bili na raspolaganju svojim građanima. Ovim putem izražavamo punu podršku kolegama iz Doma zdravlja Petrinja i stojimo na raspolaganju za pomoć koja im bude potrebna.